17 червня 2024

Колектив Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука провів вихідні у захопливих походах Буковинськими Карпатами. Національний природній парк «Вижницький» зустрів прохолодною погодою, яка потішила неймовірно насиченим ароматом букових лісів.

Каскад водограїв на річці Смугар став першим природнім скарбом, який туристи побачили на своєму шляху. Смугарські водоспади висотою від 3 до 19 метрів легко підкорилися колективу нашого університету під супровід шуму води та пташиного співу. Наступна зупинка на маршруті – група скель Протяте каміння. Цей шлях був вже складнішим та змусив зосередитися на підйомах вогкими від нещодавнього дощу тропами та крутими підйомами по дорозі до найвищої скелі на території пам’ятки «Соколине Око». Саме біля неї туристична група змогла перевести подих та досхочу намилуватися неймовірно красивими краєвидами із найвищої точки скелі, чия висота сягає 40 метрів.

Туристи МЕГУ

Наступною точкою на маршруті походу став перевал Німчич, який заслужено вважається прикрасою Покутсько-буковинського гірського масиву. Дорога перевалом виявилася справжнім відпочинком, оскільки туристів оточували чаруючі краєвиди, де схили крутих гір оточені лісами та ріками, які змінювалися за кожним поворотом і змушували постійно зупинятися для нових і нових фотографій на пам’ять.

Дорогою додому туристична група відвідала ще одну пам’ятку, але вже архітектурну. Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця» розкинувся перед очима відвідувачів у променях літнього сонця у всій красі. Легкий спуск до твердині і на групу чекала панорама Дністра та екскурсія від досвідченого гіда. У вільний час кожен переглянув експозицію фортеці та відкрив для себе предмети домашнього вжитку та військової справи, звичні для жителів фортеці різних століть.

Нагадаємо, що походи викладачів є традиційними в нашому університеті та відбуваються щорічно. За організацію дякуємо туристичному клубу «Paradise» MEGU.