02 червня 2022

Із нагоди  Міжнародного дня захисту дітей в нашому університеті було проведено ряд заходів, присвячених праву маленьких громадян України на безпечні умови виховання та навчання. До святкових дійств долучилися викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти. Зокрема, кандидатом педагогічних наук, доцентом Мельничук Л. Б. та доктором педагогічних наук, професором Марчук О. О. за сприяння студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» рівня вищої освіти «Магістр» та стейкхолдерів було розроблено презентацію-послання «Ми віримо в мирну країну».

foto dity

Вихованці закладів дошкільної освіти та учні початкових класів презентували творчі роботи, на яких відображено сучасну реальність: танки, полум’я, заплакані діти, чорне небо. Таким чином вони висловили свій протест проти кровопролитної війни в Україні. Сподіваємося, що благання дітей будуть почутими та довгоочікуваний мир запанує на нашій рідній землі.

aed

Чекаємо перемоги!