01 червня 2022

01 червня 2022р. за результатами наукової діяльності та активну участь у півфіналі студентської першості світу з командного програмування ICPC -UKRAINE - 2021 PROGRAMMING CONTEST в режимі on-line відбулось нагородження студентів факультету кібернетики.

Так, почесною грамотою від ректора МЕГУ нагороджено здобувача  другого (магістерського) рівня вищої освіти Заречанського Якова за активну участь у науковій діяльності університету. Подяками від ректора МЕГУ та цінними подарунками (Power Bank) нагороджено студентів другого курсу – призерів півфіналу студентської першості світу з командного програмування ICPC - UKRAINE - 2021 PROGRAMMING CONTEST Заречанського Іллю, Євпат Діану, Лисенко   Анастасію.