25 вересня 2024

Упродовж тижня на факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту відбулися заходи з нагоди дня народження доктора біологічних наук, професора, наставника, учителя Віктора Івановича Завацького. З життям і діяльністю вченого, одного із засновників факультету студенти ознайомились, переглянувши фільм «Віктор Іванович Завацький – спортсмен, педагог, науковець». Своїми спогадами поділилися викладачі, випускники.

ЗФКіС

Професор опублікував понад 200 науко-методичних праць, з них 9 монографій та навчальних посібників. Багато зусиль доклав задля становлення і розвитку факультету здоров’я, фізичної культури і спорту. Був ініціатором та організатором в університеті  Всеукраїнських науково-практичних конференцій.

Віктор Завацький

Віктора Івановича знало і любило багато людей в Україні та за її межами. Він був завжди усміхнений і привітний, гостинний та щирий, відвертий та наполегливий.