05 жовтня 2020

Днями до Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука завітав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.На зустрічі було обговорено питання спільних міжнародних проєктів, що активно реалізуються в нашому університеті. Особливу увагу акцентував спікер на тому, які конкретно дії необхідно приймати, аби досягти успіху як у регіональних так і у міжнародних ініціатив. Прикладом результативного міжнародного співробітництва стала активна робота факультету журналістики у проєкті "DESTIN K2".

Пан Віталій наголосив на тому, що усім структурам необхідно співпрацювати. Дотримуючись однієї мети, представники різних професій досягнуть хороших результатів.

Голова розповів, що він зробив за період перебування на посаді, яку роботу було виконано, та  результати на сьогоднішний день. Заключний блок зустрічі було присвячено презентації планів для кращого розвитку регіону та міста. Не обійшли увагою й питання тісної співпраці з нашим університетом