05 квітня 2024

В Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука  відбулася зустріч ректора університету професора Віталія Дем’янчука та президента МЕГУ професора Анатолія Демʼянчука зі старостами академічних груп. Віталій Анатолійович наголосив на важливості функцій старости академічної групи в організації освітнього процесу та студентського середовища університету.

Зустріч з ректором

Ректор зазначив, що в умовах воєнного стану найважливішими є дисципліна та самоорганізованість студентів, відповідальність за безпеку життя та засвоєння знань й отримання нових компетентностей.
Упродовж заходу усі охочі студенти поставили ректору й президенту університету свої запитання, які стосувалися здебільшого освітнього процесу в умовах воєнного стану, відвідування занять студентами, організації дистанційного навчання та проживання в гуртожитку.