12 листопада 2023

11 листопада в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука було проведено батьківські збори у змішаній формі. Під час заходу обговорювалися питання щодо особливостей навчання в період військового стану, відвідування занять студентами, специфіки використання елементів дистанційного навчання, правил комунікації між викладачами та здобувачами освіти, організації закінчення навчального семестру, участі студентів та батьків у волонтерських заходах тощо.

МЕГУ

Збори продовжились на факультетах, де батьки поспілкувалися з кураторами та викладачами, дізналися про навчальні досягнення дітей, обговорили і вирішили актуальні питання щодо підвищення якості знань, поведінки, пропусків занять без поважних причин тощо.

МЕГУ

Щиро дякуємо батькам, які знайшли час і можливість вийти на зв’язок, адже батьківська громадськість – важливий союзник закладу вищої освіти у вихованні та навчанні студентської  молоді, формуванні життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.