30 листопада 2023

З давніх-давен наша Україна славиться святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини, підтримує й розвиває традиції свого народу.
Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди було свято, особливо важливе для молоді – день Андрія!
29 листопада у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Демʼянчука студенти разом з викладачами, випускниками та батьками провели Андріївські вечорниці. Організаторами даного дійства були проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик та студентська рада університету.

Колядки

Під час вечорниць здобувачі усіх факультетів презентували українські пісні та багатогранні народні обряди, показали патріотичні театральні постановки. Учасниці ансамблю народної пісні «Зорецвіт» привітали гостей свята ліричним фольклором та подякували нашим воїнам за захист України.
Оповите різдвяно-новорічним передчуттям дива, свято захопило студентів неймовірною атмосферою стародавніх традицій. Як і їхні предки здобувачі освіти загадували бажання на мир, на скорішу перемогу та щасливу долю України!

Студентська рада університету висловили вдячність нашій адміністрації університету за всесторонню допомогу та підтримку у проведенні вечорниць.