01 квітня 2024

На засіданні Вченої ради Приватного вищого навчального закладу "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука" ректор Віталій ДЕМ'ЯНЧУК урочисто вручив науково-педагогічним працівникам атестати професора і доцента.

Мединська Н.М.

Атестат професора кафедри української мови та літератури отримала Мединська Наталія Миколаївна, проректор з наукової роботи університету, доктор філологічних наук, професор.

Онофрійчук Олег Петрович

Атестат доцента кафедри економіки і фінансів отримав Онофрійчук Олег Петрович, кандидат економічних наук, старший викладач.

Колектив МЕГУ

Колектив університету щиро вітає науковців із вагомим професійним та особистим досягненням і зичить непересічних успіхів у подальшій професійній діяльності на благо університету та неперевершених наукових звершень для розвитку України!