01 квітня 2024

Сезон жіночої Суперліги завершився 31 березня 2024 року у м.Київ.

У заключний день жіночий БК "Рівне" перемагає ІнтерХім з Одесси та здобуває бронзу жіночої Суперліги. Щиро радіємо за команду, а особливо пишаємось нашими здобувачами вищої освіти та випускниками.

БК РІВНЕ

У складі команди БК «Рівне» грають студенти та випускники факультету здоровя, фізичної культури і спорту:

• Катерина Ящук – здобувач першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»
  • Людмила Спиридонова – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»
  • Анастасія Кучерьонок – здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»
  • Лілія Дроботюк - випускниця факультету здоровя, фізичної культури і спорту
  • Вікторія Шматова - Майстер спорту України з баскетболу, випускниця факультету здоровя, фізичної культури і спорту
  • Олександра Процікевич - випускниця факультету здоровя, фізичної культури і спорту
  • Вероніка Кісенко - випускниця факультету здоровя, фізичної культури і спорту
БК РІВНЕ