16 травня 2023

16 травня 2023 року в рамках святкування 30-річчя Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» за ініціативи консультанта КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  Лариси Лукашук та кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти відбулося засідання Творчої майстерні «У кожній грі живе доброта» за участю вихователів-методистів закладів дошкільної освіти м. Рівного та Рівненського району.

Педагогічний

У рамках проведення заходу вихователями-методистами було презентовано власноруч виготовлені вихователями їхніх закладів дошкільної освіти дидактичні ігри.

Педагогічний

Колектив кафедри висловлює щиру вдячність педагогам за неоціненний внесок у методичну скарбничку ігрового осередку кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти.

Педагогічний

Висловлюємо сподівання на подальшу плідну співпрацю у процесі професійної підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти! Тримаємо освітянський фронт разом! Разом до перемоги! Слава Україні!