20 вересня 2021

Міжнародний захід було організовано вузом-партнером  «Grasspoorts institute» (Монреаль, Канада).  До проекту долучилося понад 400 осіб. Виступи провідних науковців світу будуть відбуватися впродовж 9 днів (19.09-28.09.2021) з 8.30 ранку (за київським часом). Засідання проходять за окремими науковими напрямками, серед яких: гірські системи та зміни клімату, управління річковими басейнами в горах, вплив господарської діяльності на гірські екосистеми, збереження біорізноманіття, гірські конвенції та їх ефективність, сталий туризм та біорізноманіття.

fgh

Керівниками окремих секцій виступають провідні науковці з Австрії, Швейцарії, Румунї, Бельгії, Німеччини, Італії, Канади, Філіппін, Непалу та України. Партнером проведення заходу виступає і ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука». До проведення заходу долучилися працівники кафедри географії і туризму (доц. Романів А.С, доц. Яроменко О.В., доц. Шикула Р. Р., викл. Токар О. І), та міжнародно-проєктного відділу університету (Лавренюк А. Ю, Яковчук А.М.)

fgfg

Стати пасивним слухачем он-лайн виступів провідних науковців світу можна за посиланням: