29 березня 2024

28 березня 2024 р. відбулася звітна конференція в рамах проєкту «RITA - Зміни в регіоні» «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕРГОТЕРАПІЇ АДАПТАЦІЙНИМИ ІГРАМИ (UKRAIŃSKIE CENTRUM TERAPII ZAJĘCIOWEJ POPRZEZ GRY ADAPTACYJNE)». Зі звітами по роботі польсько-українських адаптаційних центрів виступили координатори проєктів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем՚янчука, Харківської державної академії фізичної культури та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Від університету МЕГУ з вітальним словом виступив Ректор університету  - проф. Віталій Дем’янчук. З презентацією про роботу центру виступили Ігор Петрук та Аліна Лавренюк.

RITA

До звітної конференції також долучились декан факультету здоров’я, фізичної культури і спорту - Вадим Коваль, викладачі факультету, а також здобувачі освіти рівнів ВА та МА. Під час конференції вдалось окреслити вагомі результаті проєкту, простежити ефективний вплив адаптаційних ігор. Протягом існування центру було залучено учасників з різних  вікових груп, групи внутрішьно-переміщених осіб та осіб з особливими потребами.

Дякуємо організаторам конференції Олександру Скалій, Тетяні Скалій, а також представникам фонду за можливість реалізовувати таку важливу ініціативу.