12 березня 2023

У середу 8.03.2023 року проведено науковий семінар з метою обговорення тематики дисертаційних досліджень здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука.

Спільне фото

Наукові керівники проф. Красовська О.О.,  проф. Марчук О.О., доц. Будз І.Ф.,  Груба Т.Л., доц. Лотюк Ю.Г., доц. Мельничук Л. Б., доц. Сотник Ж.Г., доц. Шкабаріна М.А. відзначили актуальність, обгрунтованість планованих досліджень, належну якість напрацьованого науково-методологічного апарату, окресленість мети і завдань наукового пошуку, різноманітність підходів та методів ведення експериментальної складової, новизну та практичне значення представленої тематики майбутніх кандидатських дисертацій в галузі 01 Освіта/Педагогіка. Завідувачка кафедри теорії та методик початкової освіти Ольга Красовська та завідувачка відділу аспірантури Маргарита Шкабаріна висловили пропозицію, яку підтримали науковці, подати до затвердження тематику дисертаційних досліджень аспірантів 1-го року навчання на Вченій раді Університету.

Засідання

Гарант освітньої програми проф. Марчук О. О. наголосила на  важливості дотримання принципів освітнього тайм-менеджменту під час написання дисертаційних робіт.
Бажаємо аспірантам реалізації наукових планів!