12 жовтня 2021

З нагоди Міжнародного дня Туризму, старший викладач кафедри географії і туризму Токар Олексій Ігорович, провів відкриту лекцію-презентацію за темою: «Грузія, організація туристичних подорожей: власний досвід». Присутніми були студенти спеціальності «Туризм», викладачі кафедри, а також проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти проф. Яницька О.Ю.

Токар

Олексій Токар, організував близько 10 різноформатних туристичних подорожей по території Грузії для груп туристів з України, 5 успішних сходжень на вершину Казбек (5054 м).

токар

В рамках заходу було розглянуто тенденції розвитку найбільш популярних та перспективних видів туризму у Грузії, проаналізовано особливості туризму у містах Тбілісі, Батумі, Кутаїсі, морського відпочинку (Батумі, Кобулетті, Урекі), винного та паломницького туризму, а також особливості гірських походів у Сванетії, сходження на Казбек.