20 жовтня 2022

18 жовтня 2022р. відбулася відкрита лекція кандидата технічних наук, доцента кафедри Інформаційних систем та обчислювальних методів Шпортька Олександра Володимировича з навчальної дисципліни "Основи програмування"  на тему «Оператори циклу з перед- та після-умовою».

Шпортько

Лекція була прочитана для здобувачів вищої освіти першого курсу факультету кібернетики за спеціальностями: 121 Інженерія програмного забезпечення, 122  Комп’ютерні науки, 014 Середня освіта (Інформатика).

Відкрита лекція

Під час лекції доц. Шпортько О.В. розповів про різновиди циклічних алгоритмів, цикли з перед- та після-умовою, коли визначена умова початку або завершення циклу, але при цьому кількість повторень невідома.

Шпортько

В процесі проведення лекційного заняття була створена працездатна комп’ютерна програма з визначення кількості років для досягнення наперед заданого демографічного рівня населення. Також була продемонстрована програма щодо практичного використання давача випадкових чисел із застосуванням циклічних операторів.

вікрита лекція