10 жовтня 2024

9 жовтня 2024 року відбулося відкрите інтерактивне заняття доц. Будз І.Ф. з дисципліни "Теоретична граматика англійської мови" для здобувачів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня ОП «Мова і література (англійська)». Захід зібрав студентів та викладачів, зацікавлених у розумінні граматичної структури англійської мови.

ІФФ

Під час заняття викладач провела інтерактивну лекцію, в якій розглянула основні теорії частин мови. Завдяки активній участі гостей, зокрема проф. Тамілі Грубій, заняття набуло бінарного характеру, що уможливило провести порівняння принципів класифікації  частин української та англійської мов. Студенти активно брали участь у обговореннях, задавали питання та виконували практичні завдання.
"Такі відкриті заняття  важливі для навчання здобувачів, адже  допомагають не лише зрозуміти теорію, а й застосувати знання на практиці," — поділилася враженнями декан історико-філологічного факультету Таміла Груба.

ІФФ

Захід завершився обговоренням сучасних тенденцій у вивченні англійської граматики та планами на наступні заняття. На історико-філологічному факультеті такі заходи є регулярними, що сприяє становленню академічної атмосфери та залученню студентів до активного навчання.