10 жовтня 2024

Студенти факультету журналістики разом із Анною Махно, кореспонденткою та викладачкою кафедри соціальних комунікацій, завітали до міської ради, де провели цікаву та пізнавальну зустріч із представниками пресслужби.

Мета візиту полягала в ознайомленні майбутніх журналістів із роботою пресслужби міських органів влади та отриманні практичного досвіду в умовах реальної професійної діяльності. Під час зустрічі обговорювались питання роботи з інформацією, стратегічні комунікації та особливості взаємодії медіа з органами місцевого самоврядування.

Факультет журналістики

Студенти мали можливість задати запитання, дізнатись про внутрішні процеси медіакомунікацій та отримати корисні поради від досвідчених фахівців.

Зустріч пройшла у форматі діалогу, що дозволило учасникам не лише розширити свої знання, але й надихнутись на подальшу співпрацю та розвиток у професійній сфері.