18 жовтня 2024

17 жовтня викладач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Максимчук долучилася до онлайн-тренінгу щодо реалізації Програми Лабораторії екологічних підходів до соціально-емоційного навчання (EASEL Lab) Гарвардської вищої школи освіти «СЕН «Зерна»: розвиток соціально-емоційних навичок та підтримка благополуччя дітей і педагогів в Україні.

Педагогічний факультет МЕГУ

Представники EASEL Lab Гарвардської вищої школи освіти ознайомили присутніх із цілями та принципами побудови Програми СЕН «Зерна», яка дозволяє реалізовувати екосистемний підхід для підтримки розвитку та поширення ідей соціально-емоційного навчання, адже передбачає злагодженість і партнерство всіх учасників освітнього процесу.

Педагогічний факультет МЕГУ

Програма СЕН «Зерна» спрямована на формування і підтримку спільноти класу,  зокрема на створення позитивної атмосфери, обговорення емоцій, вирішення проблемних ситуацій, конструктивне розв’язання конфліктів та налагодження взаємин між однолітками.

Педагогічний факультет МЕГУ

Проєкт буде реалізуватися в закладах початкової та базової середньої освіти (5-6 класи) нашої країни впродовж 2024-2026 років на основі Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation щодо співпраці у сфері освіти та науки.