18 жовтня 2024

Чергове засідання постійної комісії з науково-методичної роботи при вченій раді ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» відбулося 11 жовтня 2024 року, на якому було окреслено стан підготовки до Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання та перспективи інноваційного розвитку науки та освіти в умовах євроінтеграції», що запланована на 14 листопада 2024 року.

Наукова комісія

Доц. Оксана Яроменко, начальник відділу з наукової діяльності та аспірантури, закцентувала увагу на науковій проблематиці конференції, актуальності тем матеріалів, поданих до публікації. Про загальну кількість зареєстрованих учасників (науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти з України та іноземних ЗВО) та кількість поданих матеріалів для опублікування за кожним з напрямів, прозвітувала заступник начальника відділу з наукової діяльності та аспірантури Руслана Грицун. За матеріалами конференції заплановано опублікувати збірник тез наукових доповідей.

Наукова комісія

Окрім того, члени НМК та представники студентської ради, зокрема голова комісії з науково-дослідної роботи Іванна Ветрова, долучилися до обговорення питання щодо реалізації системи дотримання та популяризації академічної доброчесності в Університеті.