10 жовтня 2024

9 жовтня викладач кафедри теорії та методик початкової освіти Наталія Максимчук долучилася до онлайн-зустрічі щодо національної імплементації Програми Лабораторії екологічних підходів до соціально-емоційного навчання (EASEL Lab) Гарвардської вищої школи освіти «СЕН «Зерна»: розвиток соціально-емоційних навичок та підтримка благополуччя дітей і педагогів в Україні.

Педагогічний факультет

Соціально-емоційне навчання «Зерна» – це  науково обґрунтована програма, яку розробили фахівці Гарвардського університету на основі аналізу понад 50 ефективних програм соціально-емоційного навчання.

Педагогічний факультет

В Україні впровадження програми відбувається в межах меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України  і «Тhe LEGO Foundation».