22 листопада 2021

Проректор з наукової роботи МЕГУ Андрій Боровик, вчений секретар університету Маргарита Шкабаріна, завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Наталія Деревянко та доцент кафедри теорії та методики журналістськоі творчості Людмила Боровик упродовж 19-21 листопада 2021 року прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції», яка проходила на базі відпочинку «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки в селі Світязь, Шацького району, Волинської області.

конференця

У конференції прийняло участь понад 70 учасників з 56 вищих навчальних закладів України. Учасники конференції під час пленарних засідань обговорили низку актуальних питань функціонування та акредитації аспірантур та інших проблемних питань при здійсненні підготовки аспірантів за третім рівнем освіти в Україні.

програма

Проректор з наукової роботи Андрій Боровик виступив з доповіддю на тему: «Покарання та відповідальність у сфері академічної доброчесності в Україні».

Боровик а.в.

За результатами наукового заходу усі його учасники отримали відповідні матеріали та сертифікати.

СЕРТИФІКАТИ