19 жовтня 2024

В рамках традиційної ініціативи «Прапор МЕГУ на вершинах світу»
викладачі та працівники університету підкорили вершину Стримба (1719 м) в Карпатах, яка розташована на межі Міжгірського і Тячівського районів Закарпатської області.

МЕГУ Вершина гір

Керівник університетського туристичного клубу «Paradis MEGU» старший викладач кафедри географії і туризму, майстер спорту України зі спортивного туризму Олексій Токар
розповідає, що серед викладачів- туристів були такі, які не лише вперше під­нялися на вершину, але й взагалі побачили Карпати. Але гарна сонячна по­года, чудовий настрій допомогли новачкам, хоч і не без зусиль піднятися на пік. Дістатися верхівки гори викладачам вдалося за пʼять години. Упродовж цього часу милувалися краєвидами, робили фото, підживлювалися солодощами й водою, морально й фізично допомагали одне одному підніматися. На самій горі Стримбі розгорнули прапор України й МЕГУ, виконали гімн та зробили кілька спільних фото на пам’ять.

МЕГУ Висота

«Походи в гори професорсько- викладацького колективу МЕГУ є частиною університетської програми формування резильєнтності в умовах воєнного стану, затвердженої вченою радою. Наше керівництво ЗВО створює усі умови для збереження ментального здоровʼя викладачів та працівників університету»-, зауважила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик.

МЕГУ