21 жовтня 2024

Захоплюючий майстер-клас з кіно та перегляд стрічки під назвою  «Анна Валентинович. Звідки ми прийшли, ким ми є і куди прямуємо», режисером та автором якого є Єжи Залевський. Під час зустрічі студенти поспілкуватися з режисером та дізналися, на що варто звертати увагу під час створення короткометражних фільмів, а також отримали цінні поради щодо секретів кіномови та документування важливих подій. Участь у майстер-класі дозволила молодим митцям здобути практичні навички та знання від досвідченого професіонала.

журналістика МЕГУ

Варто зазначити, що проект співфінансується з державного бюджету в рамках польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Студентам запропонували виконати творче домашнє завдання, підготувати власний сценарій ,ідею та концепцію  власного кіно і зустрітися вже в листопаді  та продемонструвати власні роботи.

Факультет журналістики

Фільм «Анна Валентинович. Звідки ми прийшли, ким ми є і куди прямуємо» розповідає історію незламної героїні Анни Валентинович, а також її сім’ї.
Режисер Єжи Залевський зазначав : «Цей фільм розповідає не лише про покоління Анни Валентинович, а також про її сина Януша та онука Пйотра. Після Смоленської катастрофи родина починає пошуки останків Анни Валентинович, виконуючи свій борг і прагнучи пізнати свою Анну, маму та бабусю. Інший вимір пошуків — це коріння Анни, яке сягає України. Рідні героїні їдуть в Україну в 2012 та 2014 роках, і ці поїздки справляють на них глибоке враження, маючи духовний характер».

Факультет журналістики

Відомо , що проект співфінансується з державного бюджету в рамках польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.