16 червня 2022

Викладачі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука долучились до співпраці з науковцями Європейського Союзу на міжнародному семінарі «Національні традиції туризму: досвід Словаччини та України», організованому партнером університету Європейським Інститутом безперервної освіти (Словаччина). У вітальному слові до учасників семінару проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик розповіла про специфіку навчання та організацію туристичних заходів для студентів, які навчаються на факультеті георграфії, історії та туризму й факультеті європейської освіти.

Конференція

Зазначила про перспективні плани студентського туристичного клубу «Paradise MEGU» щодо втілення цілей  студентів у створенні туристичного іміджу на міжнародній арені серед  європейських університетів, які популяризують туризм рідного краю і здоровий спосіб життя.
З доповідями на міжнародному семінарі виступили декан факультету географії, історії та туризму доц. Романів А.С., декан факультету європейської освіти доц. Миронець Н.Р., завідувачка кафедри географії і туризму доц. Яроменко О.В.

конференція