22 вересня 2022

22 вересня 2022 року з нагоди міжнародного Дня миру в МЕГУ відбувся міжнародний форум «Психологічна допомога військовим та їх родинам».  У зв’язку із безпековою ситуацією захід відбувся у форматі онлайн-конференції. Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Риженко Ігор Миколайович виступив з доповіддю «Особливості надання соціальних послух в умовах воєнного стану».

Доповідь

У своїй доповіді викладач юридичного факультету розповів про зміни до закону України «Про соціальні послуги», що були прийняті 14 квітня. Риженко І. М. повідомив інформацію про  особливості отримання виплат внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів державного бюджету та інших незаборонених законодавством джерел. Доктор філософії в галузі права, завідувачка кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Деревянко Наталія Зеновіївна виступила з доповіддю «Пільги військовослужбовцям та членам їх сімей».  Завідувачка кафедри у своїй доповіді акцентувала увагу на тому, що держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей. Зокрема Деревянко Н. З. розповіла, що військовослужбовцям та членам їх сімей забезпечуються: право на житло; право на охорону здоров'я та медичну допомогу; право на освіту.