22 вересня 2022

Із нагоди Всесвітнього дня Миру в нашому університеті було проведено Міжнародний форум "Психологічна допомога військовим та їх родинам". До його роботи долучилися викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти д.пед.н., проф. Марчук О.О та к.пед.н., доц. Мельничук Л. Б.

Мир

У своїй науковій доповіді "Внесок академіка С. Дем'янчука в становлення та розвиток педагогіки миру" д.пед.н., проф. Марчук О. О. охарактеризувала життєвий та педагогічний шлях С. Я. Дем'янчука, проаналізувала основні постулати його вчення та пропагування ідей миру, гуманізму та взаєморозуміння в освітньому процесі. К.пед.н., доц. Мельничук Л. Б. ознайомила учасників форуму із особливостями проведення міжнародних учнівських громадських читань "Я голосую за мир!", виданнями творів школярів та  внеском викладачів нашого університету в розвиток педагогіки миру.

Форум

Цікавими та змістовними були доповіді про надання психологічної допомоги постраждалим від військової агресії. Із учасниками форуму, серед яких були здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта (магістр), обговорили шляхи виховання старших дошкільників в дусі миру та реалізації завдань патріотичного виховання.
Дякуємо усім учасникам за виступи та бажаємо миру і перемоги ЗСУ!