12 липня 2021

Одна з найбільш стрімко зростаючих індустрій у світі - це галузь інформаційних технологій. Швидкими темпами відбувається діджиталізація інформаційного суспільства, світ вкритий бездротовою комп’ютерною мережею Wi-Fі, населення планети об’єднане в соціальні мережі як засіб цифрової комунікації. Виробництво програмних продуктів і надання електронних послуг, їхнє споживання переносяться у цифрову сферу, з’являються кібервиробництва, кіберсистеми та кібермашини. Уся ця індустрія потребує обслуговування і супроводу, а отже — відповідних фахівців, яких в усьому світі катастрофічно не вистачає. Хоч професії програміста та комп’ютерника є найбільш затребувані та найбільш високооплачувані. У Рівному, в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука, й готують саме таких фахівців для потреб ІТ-ринку — на факультеті кібернетики.

Стаття у "Рівне вечірнє", №27(2549), сторінка 5, четвер, 8 липня 2021р.