21 вересня 2022

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту, що з 2016 року 20 вересня відзначає молодь світу, на базі Національного університету водного господарства та природокористування, пройшли спортивно-масові заходи, учасниками якого стали студенти факультету здоров’я, фізичної культури та спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

МЕГУ Перемога

До організації комплектування команд були залучені декан факультету ЗФКС Коваль В.В.,  директор   центру фізичного виховання  та спорту студентської молоді        ПВНЗ «МЕГУ»  ім. акад. С. Дем’янчука» Гарієвський Ю.В., зав. кафедрою  «Фізична культура і спорт » Сотник Ж.Г. та викладачі кафедри Ліщук С.В.,Кравчук Я.І та Омелянюк Ю.А.

Спортивне свято розпочалося з вітань почесних гостей:   начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталія Ліпського,  голови Відділення НОК України в Рівненській області, директора комунального закладу «Обласний центр фізичного здоровя населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради  Миколи Петренчука,  та начальника Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександра Алексійчука.

Продовжився захід змаганнями з баскетболу 3х3, міні-футболу, настільного тенісу та дартсу. Окрім того, наші студенти  мали можливість випробувати себе у різноманітних спортивних конкурсах, які їм організували працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

МЕГУ Перемога

За підсумками змагань наші студенти вибороли перші місця з баскетболу 3х3 дівчата та хлопці (дівчата - Ящук Катерина, Кисенко Вероника, Кучерьогок Анастасія ), (хлопці – Тимощук Дмитро, Шепелев Олександр, Лемішка Віктор) та друге місце з міні-футболу хлопці (Кравчук Сергій, Скибчик Дмитро, Воляник Кирил, Шминдрукк Віктор, Капелюшник Олександр, Підгорний Максим)