21 вересня 2022

На базі факультету здоров’я, фізичної культури та спорту відбувся захід з нагоди Міжнародного дня студентського спорту. Запрошеною гостею стала голова обласного відділення НОК МСМК України з марафону, учасниця Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України Рівненської області Світлана Жульжик.

Спорт

Після короткого привітання завідувачки кафедри фізичної культури та спорту Жанни Сотник студенти переглянули документальний фільм присвячений вшануванню пам'яті Віктора Завацького – засновника факультету здоров’я, фізичної культури та спорту.

Спорт

Старший викладач кафедри оздоровчих спортивно-педагогічних дисциплін Юрій Гарієвський урочисто нагородив студентів, які брали участь у спортивних змаганнях 10 вересня.

Спорт

На завершення заходу Сергій Ліщук, президент БК «Рівне», провів «олімпійську» вікторину в рамках проєкту DO like OLYMPIANS, після якої Світлана Жульжик вручила брендовані подарунки активним учасникам заходу.