05 вересня 2024

Студент 3 курсу спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» факультету здоров’я, фізичної культури і спорту Максим Фесюк виконав норматив Майстра спорту України з військово-спортивного багатоборства. Військово-спортивні багатоборства – це комплексний вид спорту, що поєднує елементи військової підготовки та спортивних дисциплін. Цей вид спорту включає змагання з рукопашного бою, стрільби з пневматичної зброї, подолання смуги перешкод та інші вправи з фізичної підготовки. Це не лише спорт, але й система підготовки, яка спрямована на формування почуття патріотизму, морально-виховних якостей та здатності до захисту країни.

ЗФКіС

Крім цього Максим є кандидатом у Майстри  спорту України з Тхеквондо ВТ (Всесвітня Федерація Тхеквондо), що свідчить про його високий рівень майстерності та відданість цьому виду бойових мистецтв.

ЗФКіС

Вітаємо Максима з вагомими досягненнями і бажаємо подальших успіхів у спортивній кар’єрі!