29 березня 2022

Ректорат та професорсько-викладацький склад Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука висловлює щиру подяку нашому польському партнеру Університету Економіки в Бидгощі та особливу подяку директору інституту спорту і фізичної культури, послу польських конгресів Олександру Скалію за організацію та передачу гуманітарної допомоги для біженців та військових.

Вітаємо Олександра Скалія з отриманням Бронзової медалі «За заслуги» за WOPR за підготовку більше 1000 рятівників, яку йому було вручено 10 березня 2022 року з нагоди 60-річчя створення Волонтерської рятувальної служби на воді в Куявсько-Поморському воєводстві.

Щиро вітаємо нашого колегу з такою високою нагородою та зичимо йому здоров’я, миру та успіхів у своїй діяльності.

Дякуємо нашим братам полякам за таку колосальну підтримку українського народу. Дякуємо кожному волонтеру який допомагає Українським жінкам та дітям на кордоні. Дякуємо, що ви разом з нами в такий важкий час. Разом ми переможемо!