30 березня 2022

У ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університету імені академіка Степана Дем’янчука» акредитовано спеціальність 012 «Дошкільна освіта». Із цієї нагоди завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти к.пед.н, доц. Мельничук Л. Б. зазначила: «Шановні колеги, друзі! Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти було акредитовано освітню програму 012 Дошкільна освіта та сьогодні отримано сертифікат про успішно пройдену акредитацію.

Шановні колеги, стейкхолдери та студенти! Хочеться висловити вам усім щирі слова вдячності за величезний, неоціненний внесок у цю акредитацію! Адже, саме за Вашої допомоги, Вашої підтримки, ми змогли пройти цю акредитацію! Безмежно вдячна кожному із Вас! Сподіваємося на подальшу нашу плідну й тісну співпрацю. Разом ми велика сила! Усім міцного здоров’я і миру в нашій країні!»