14 липня 2023

Вітаємо з Днем народження ректора ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука" Дем'янчука Віталія Анатолійовича!

Колектив та студенти університету від щирого серця вітають ректора закладу вищої освіти, професора, доктора юридичних наук Віталія Анатолійовича Дем'янчука з Днем народження!

Шановний Віталіє Анатолійовичу! Бути керівником університету – нелегка та надзвичайно відповідальна місія, що потребує витримки, наполегливості та високого професіоналізму.

У ці складні часи наш університет залишається символом перспективного майбутнього для сучасної молоді. Своєю наполегливою та самовідданою працею Ви створюєте позитивний імідж МЕГУ, зберігаючи усі традиції.

Ми бажаємо Вам миру, перемоги, міцного здоров’я та невичерпної енергії для втілення задумів та нових амбітних проєктів! Нехай Ваше серце буде зігріте любов’ю та турботою рідних людей, а  доля посміхається щодня й щохвилини, даруючи радість та щастя, життя буде щедрим і багатим на добро! Многая літа!
З повагою, колектив МЕГУ!