19 жовтня 2023

Вітаю наукову, освітянську спільноту та студентство ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»  з ювілеєм!

Наша альма-матер уже 30 років навчає та виховує талановитих, цілеспрямованих, успішних людей. Своєю самовідданою і плідною працею викладацький та студентський колектив щоденно формує якісний імідж нашого університету, робить вагомий внесок у розвиток освіти й науки нашої держави. Не зважаючи на усі виклики сьогодення, завжди перебуває на крок попереду, будуючи чітку стратегію поступу Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука.

Бажаю усім нових наукових звершень, великого натхнення, наснаги, невтомного прагнення до пізнання та успіхів. Нехай традиції, які склалися в університеті, збережуться на довгі роки, а випускники будуть прикладом професіоналізму й компетентності. Кожен день, проведений в університеті, дарує шквал яскравих емоцій, цікавих пізнань, приємних знайомств і веселих ідей. Нехай Ваш життєвий шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Ректор                                              Віталій Дем’янчук