19 березня 2021

ІМЕНІ ІВАНА БОБЕРСЬКОГО Травень 7–8, 2021
в рамках 75 річниці університету

XXV НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

«МОЛОДА СПОРТИВНА НАУКА УКРАЇНИ»

Аспекти конференції:

• теорія та методика підготовки спортсменів; Олімпійські, Паралімпійські ігри тапрофесійний спорт;
  • фізичне виховання різних груп населення;
  • фізіотерапія; адаптоване фізичне виховання; медичні та біологічні аспекти фізичного виховання та спорту;
  • проблеми зі здоров’ям, фізичною формою та відпочинком; туризм; підготовка та управління персоналом у галузі фізичного виховання та спорту.

Робочі мови конференції - українська, англійська, польська.

Програма конференції: секційні засідання, обговорення доповідей, екскурсії.

Умови участі у конференції: надіслати нам електронною поштою заявку на тематику статті (зразок додано) та тези до 11 квітня 2021 р. Наш електронний лист - msnu.ldufk@gmail.com.

Харчування, розміщення, подорожі оплачуються учасниками.

Реєстраційний внесок - 15 € (покриває витрати на: бейдж, технічну підтримку презентації (мультимедійна підтримка), кава-брейки, сертифікат).

Через поширення COVID-19, умови конференції та вартість за реєстраційний збір може змінитися, ми повідомимо вас про це у запрошенні

Заявка на участь:

1. ПІБ, науковий ступінь, науковий статус.
  2. Місце роботи або навчання (університет, кафедра).
  3. Назва статті.
  4. Діапазон.
  5. Електронна пошта.
  6. Телефон (із кодом країни та міста).

! Матеріали будуть опубліковані до початку конференції у спеціалізованому виданні, представленому у міжнародних базах даних.

Мови видання - українська, англійська.

Вимоги до тез:

• максимальна кількість - не більше 3000 символів без пробілів
  • формат - A 4; поля: лівий - 2,5, верхній, нижній, правий - 2 см;
  • тип - TimesNewRoman 14;
  • відступ - 1 см, лінії - 1,5 з інтервалом;
  • слова - 1 з пробілом;
  • ілюстрації (чорно-білі) - підготовлені у форматі JPG або TIF;
  • обробка замовлення: заголовок з великих літер, ім’я та прізвище автора (авторів) - нижче; авторський(робота авторів) місце роботи чи навчання - внизу, текст, список використаної літератури.
  • текст може містити стандартні скорочення, а anl повинен містити такі частини: Вступ. Мета / Завдання. Методи.Результати. Обговорення та висновки. Ключові слова (3-5).

! Автори несуть відповідальність за зміст роботи. Організаційний комітет має право відхилити статті, які не відповідають вимогам.

Після розгляду повідомлення про прийняття (або відхилення) статті буде надіслане на електронну адресу автора. Тоді автор повинен заплатити за публікацію. Публікація - 2 € за 1 сторінку.

Телефон для деталей:

Голова оргкомітету,

проректор з науки та зовнішніх зв'язків

Андрій ВОВКАНИЧ

тел. + 38- (032) -255-32-15, факс + 38- (032) -255-32-08,

моб. + 38-097-33-522-91

Секретар оргкомітету, завідувач кафедри аспірантури,

Лілія СВИЩ

тел. + 38- (032) -260-31-94