22 вересня 2022

Сьогодні з нагоди Міжнародного дня миру в нашому університеті відбувся Міжнародний форум «Психологічна допомога військовим та їх родинам». У зв’язку із безпековою ситуацією захід відбувся у форматі онлайн-конференції. Організаторами заходу виступили проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку проф.Терновик Н.А., викладачі кафедри психології, психологічна служба МЕГУ та Асоціація випускників МЕГУ.

Форум

Активності Форуму включили в себе доповіді-презентації від науковців та практиків з України, США, Польщі, Чехії, Словаччини та Латвії, студентів в галузі психології, соціальної роботи, освіти, юриспруденції, державного управління. Нагадаємо, що в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука психологами кафедри психології, психологічною службою університету постійно надається психологічна підтримка студентам, випускникам, викладачам та працівникам, які є учасниками бойових дій. Професорсько-викладацький колектив університету активно долучився до підтримки нашої армії, волонтерських ініціатив, допомоги переселенцям.