22 вересня 2022

Голуб - це символ миру, голубого неба, світлого дитинства. Його символ широко використовується в педагогіці. В нашому університеті вже склалася своєрідна традиція - у Міжнародний день Миру студенти педагогічного факультету презентують творчі композиції із образами цих птахів.
Цього року до колективного творчого проєкту "Голуби несуть мир" долучилися студенти першого курсу (спеціальність 012 Дошкільна освіта (бакалавр) та третього курсу (спеціальність 013 Початкова освіта (бакалавр) під керівництвом викладачів кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти д.пед.н., проф. Марчук О. О. та к.пед.н., доц. Мельничук Л. Б. Під час проведення виховного заходу було акцентовпно увагу студентів на необхідності виховання дітей в дусі миру, гуманізму та взаєморозуміння.

Мир

Студенти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта (магістр),  дали високу оцінку творчому проєкту. У сьогоднішній непростий час проведення подібних акцій сприяє формування миролюбивого світогляду майбутніх вчителів та вихователів, їх творчості та педагогічній майстерності.