09 грудня 2021

В рамках проекту ООН «Кращі практики громадської активності молоді задля розвитку Сходу України» у Станиці Луганській завершуються роботи із запуску власного інтернет радіо.  Даний медіапроект за підтримки факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука допомагає втілити в реальність кандидат наук із соціальних комунікацій,  доцент кафедри соціальних комунікацій МЕГУ Андрій СМУСЬ.

апр

« У серпні 2021 року  на запрошення нашого факультету в МЕГУ завітала делегація зі Сходу – представники Молодіжної Ради Станиці Луганської. Їхня мета полягала – отримати базові знання щодо технічних та контентних особливостей із запуску інтернет радіо. Тоді ми спільно, у формат майстер класів розробили програмну концепцію майбутнього радіо, придумали йому назву та розробили логотип. Сьогодні у нас ще одна спільна перемога – створення інтернет сайту радіостанції та перші спроби запису місцевих радіопрограм.

рп

Вірю, що радіо «MUSE» - перше музейне радіо (саме так ми його назвали), стане успішним спільним проектом  факультету журналістики МЕГУ та молоді Станиці Луганської. Схід і Захід РАЗОМ!», -  розповів Андрій Смусь.

па