09 грудня 2021

Студенти-першокурсники факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем′янчука провели день зарубіжної преси – вони ознайомилися із найпопулярнішими газетами і журналами США, Німеччини, Франції, Італії, Китаю, Ізраїлю, Туреччини, Литви, Грузії за темою «Світовий інформаційний простір» курсу «Вступ до спеціальності».

ма

Серед видань, які розглянули майбутні працівники ЗМІ, були  «The New York Times»,  «The Washington Post»,  «Los Angeles Times», «Financial Times», «The Times», «Le Monde», «Corriere della Sera», «China Tooday», «Die Welt», «Hürriyet».

еік

Доцент кафедри соціальних комунікацій факультету журналістики, заслужений журналіст України Віктор Мазаний поділився досвідом стажування у щоденній газеті «The Gazette» (штат Айова, США), звернув увагу на дотримання у цьому виданні принципів точності та достовірності, об′єктивності, збалансованості у подачі текстів.

кун

Він також розповів про підготовку новин зі США для інформаційного агентства Укрінформ, газет «Свобода» (США), «Новий шлях» (Канада) під час навчання в The International Center for Community Journalism.

пі