10 травня 2024

10 травня 2024 р. кафедрою історії, теорії держави і права та філософії Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» в Музеї Миру (а також одночасно у форматі онлайн за допомогою сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet) для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти усіх курсів і усіх спеціальностей було проведено засідання круглого столу, на якому обговорювалися проблеми на теми: «День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» та «День Європи».
foto1
 Кандидат педагогічних наук, доцент Левдер А.І. розповів здобувачам вищої освіти, що 8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом. Проінформував присутніх про особливості, сутність і зміст того, що вкладено у зміст Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Крім того, здобувачі мали можливість ознайомитись із експозиціями Музею миру університету.
foto1
 Кандидат історичних наук, доцент Лопацька Н.М. розповіла здобувачам вищої освіти про свято День Європи, що відзначається 9 травня в Україні, Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на європейському континенті. Лопацька Н.М. проінформувала про історію свята, його змістовні складові та особливості й значення. Наголошено було на тому, що для сучасного світу надзвичайно важливо розуміти і усвідомлювати цінність миру, з метою убезпечення від найстрашнішого – війни. Згадано було і про сучасні складні етапи розвитку України, що зумовлено російсько-українською війно, яка бере початок з 2014 року і триває дотепер. Велика вдячність була висловлена наших захисникам і захисницям України, які сьогодні виборюють нашу свободу. Слава Україні!