10 травня 2024

Факультет кібернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука налагодив міжнародну співпрацю в галузі ІТ відразу з двома міжнародними установами.

МЕГУ уклав Договори про співпрацю та партнерство з Сілезькою Академію (Катовіце, Польща) та  ТОВ «Еніфор» (Латвія).

В результаті переговорів сторони домовились:

• Спільно впроваджувати заходи із проблем впровадження новітніх інформаційних технологій в освітній процес.
  • Реалізовувати спільні програми академічної мобільності викладачів та студентів..
  • Участь у спільній підготовці грантових проєктів в сфері ІТ.
  • Організовувати спільні заходи з ознайомлення українських громадян з польською культурою, та польських громадян – з українською.
  • Впровадження інноваційних методик в сфері інформаційних технологій.
  • Проведення спільних наукових досліджень.
  • Співпраця в галузі розробки програмного забезпечення та інше.
Міжнародна співпраця

Міжнародна співпраця в сфері ІТ дозволяє інженерам і розробникам обмінюватися найкращими практиками, ідеями та інноваціями, що сприяє швидшому розвитку технологій. Міжнародна співпраця також відкриває доступ до нових ринків для продуктів та послуг ІТ, а також спільно боротися з кіберзагрозами.

Міжнародна співпраця в сфері ІТ сприяє прискоренню технологічного прогресу, розширенню можливостей та зміцненню кібербезпеки у всьому світі.