15 жовтня 2020

У жовтні 2020р. відбулася звітна конференція – засідання студентського наукового товариства факультету кібернетики. Студенти спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення та 122 Комп’ютерні науки представили свої наукові доповіді та презентації про результати проведених наукових досліджень в галузі інформаційних технологій.

Наукове товариство факультету кібернетики

Науковими керівниками даних досліджень були провідні викладачі кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів.

Наукове товариство факультету кібернетики

Під час засідання студентського наукового товариства студенти обмінювалися новітніми  розробками з штучного інтелекту, машинного навчання, інтернету речей, веб-технологій, веб-дизайну, комп’ютерних ігор, мобільних додатків, віртуальної та доповненої реальності та ін.