Дитина в сенсорно - пізнавальному просторі
02 квітня 2025 року на базі Управління освіти Рівненської міської ради відбулося засідання професійної спільноти вихователів Рівненської ТГ за освітнім напрямом "Дитина в сенсорно - пізнавальному просторі", у якому взяли участь завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Ліля Мельничук та здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності А2 «Дошкільна освіта» денної та заочної форм навчання.
Темою обговорення було активне включення вихованців закладів дошкільної освіти у відтворення сюжету математичної казки, вирішення проблемних ситуацій у спеціально створених казках з математичним змістом.
Дитина в сенсорно - пізнавальному просторі
Досвідом роботи ділилися педагоги ЗДО 22. Вихователь - методист Олена Селезньова презентувала педагогам досвід роботи закладу, а вихователі Надія Седлярова та Наталія Аврамчук запропонували слухачам переглянути відео сюжети занять, з використанням математичних казок, переконавши колег, що математичні казки створюють сприятливі умови для розвитку особистості кожної дитини.
Дитина в сенсорно - пізнавальному просторі
Слухачі обговорювали етапи роботи з математичною казкою та створювали математичні казки на задану тему. Модератор спільноти Оксана Андрійчук, вихователь - методист ЗДО 17, уміло мотивувала майбутніх вихователів до роботи в малих групах.
Консультант ЦПРПП Лариса Лукашук ознайомила слухачів з інноваційними технологіями, які доцільно використовувати в ЗДО з метою формування логіко - математичної компетентності дітей дошкільного віку.
Дитина в сенсорно - пізнавальному просторі
У процесі засідання професійної спільноти завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Лілія Мельничук та консультант ЦПРПП Лариса Лукашук окреслили перспективи подальшої співпраці з метою профорієнтаційної роботи та обговорили напрями залучення майбутніх вихователів до участі у засіданнях професійної спільноти, майстер класах з метою формування базових та професійних компетентностей здобувачів вищої освіти.
Дитина в сенсорно - пізнавальному просторі