12 травня 2023

11 травня 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт, на якому здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта» представили результати наукових досліджень з актуальних проблем дошкільної освіти. Голова атестаційної комісії Олександр Семенов, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у вітальному слові побажав здобувачам успішного захисту та подальших професійних здобутків. Членами атестаційної комісії Тамарою Пагутою та Лілією Мельничук було високо оцінено результати підготовки та захисту кваліфікаційних робіт.

Зичимо нашим здобувачам успіхів на педагогічній ниві, майбутнього професійного зростання, і, найголовніше, насолоди від професійної діяльності під мирним небом України!