01 жовтня 2024

У День українського козацтва здобувачі вищої освіти факультету журналістики разом із завідувачкою кафедри теорії і методики журналістської творчості  Валентиною Миронюк відвілали коментовану виставку «За Україну! За її волю! За честь! За славу! За народ!» , яку представили працівники бібліотеки Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Експозиція, присвячена Дню українського козацтва, розділена на декілька розділів. Серед них можна знайти різноманітні довідкові, періодичні видання, першоджерела, наукові та навчальні роботи, дослідження про українських гетьманів, художню літературу. Також представлені цікаві матеріали Ігоря Свєшнікова, визначного археолога, історика, краєзнавця, який упродовж двадцяти років займався розкопками на полі Берестецької битви та досліджував територію Дубенського замку.

журналістика

Цікавим видається демонстрування творів Тараса Шевченка, Пантелеймона Куліша, Івана Огієнка, Миколи Гоголя та інших письменників.

Зібрані та представлені праці показують різноманіття науково-пізнавальної та художньої літератури в бібліотеці університету, дають можливість зрозуміти здобувачам вищої освіти, що тут можна знайти багато корисної інформації. Працівники бібліотеки радо допоможуть отримати потрібну літературу.