15 червня 2022

У середу, 15.06.2022, відбулися онлайн-переговори щодо налагодження співпраці в галузі освіти на науки між університетом Bath Spa University та МЕГУ за сприяння Cormack Consultancy Group.

Співпраця спрямована на взаємодію між українськими вищими навчальними закладами та британськими університетами, підтримку, відновлення та розвиток українських вишів під час війни разом з вузами-партнерами. Співпраця спрямована на довгострокову перспективу, утворювати партнерства та альянси для спільної роботи та подальшої взаємної інтернаціоналізації.

asdfgh

Зокрема на зустрічі були присутні представники МЕГУ: Ректор – проф. Віталій Дем’янчук,  Анастасія Яковчук – начальник міжнародно-проєктного відділу, Аліна Лавренюк – заступник начальника міжнародно-проєктного відділу. Зі сторони Bath Spa University були присутні Ian Gadd Начальник відділу розвитку європейських проектів та David Newman – секретар університету. Координатором зустрічі були представники Cormack Consultancy Group - Anzhela Stashchak та Julia Coats.

aSDZfgh

Під час зустрічі було представлено діяльність та основні напрямки роботи МЕГУ та BSU. Було досягнуто домовленостей щодо наступних етапів співпраці.

Сторони домовилися про підготовку до реалізації таких кроків для допомоги МЕГУ:

 - онлайн-заняття для студентів UA від Британських професорів;

- онлайн-тренінги/каучинг для викладачів UA;

- об'єднання студентських асоціацій;

- заходи зі збору коштів на підтримку різних ініціатив МЕГУ;

- координація МЕГУ до платформи Really English;

- доступ до ExLibriss (SCONUL) (бібліотечні ресурси).

Також, МЕГУ отримав на розгляд та доопрацювання меморандум про взаєморозуміння.

Згодом всі студенти та професорсько-викладацький склад МЕГУ матимуть можливість долучитися до реалізації спільних проектів.

hfdjgfh

 

BSU: https://www.bathspa.ac.uk/

CCG: https://www.consultcormack.com/