25 вересня 2022

Студенти спеціальності 242 «Туризм» та професорсько-викладацький склад кафедри географії і туризму Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука прийняли участь у он-лайн зустрічі з Головою Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ) Мар’яною Олеськів. Загалом до зустрічі долучились більше 300 осіб з різних навчальних закладів України та представників турбізнесу. В процесі зустрічі були підняті питання процесу підготовки кадрів, проблеми стандартизації та категоризації готелів України, проблеми реєстрації туроператорів, шляхи реформування законодавчої бази, зокрема внесення змін до Закону України «Про туризм». Крім виступу Мар’яни Олеськів, активну участь в обговорені приймали викладачі та студенти вишів.