24 червня 2024

20 червня 2024 року завідувачкою кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктором філософії у галузі права, доцентом Наталією ДЕРЕВЯНКО було проведено завершення звітного періоду для аспірантів спеціальності 081 "Право" ознаменоване значними досягненнями та науковими здобутками аспірантів.

За підсумками звітності, більшість аспірантів продемонстрували високий рівень підготовки та активну науково-дослідницьку діяльність. Кожен виступ супроводжувався активною дискусією, що сприяло обміну думками та підвищенню наукового рівня учасників.

Наукові публікації: Протягом звітного періоду аспіранти опублікували  наукові статті у вітчизняних та міжнародних виданнях.

Аспіранти юридичний факультет МЕГУ

Конференції та семінари: Здобувачі третього рівня вищої освіти  активно брали участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, включаючи міжнародні круглі столи та форуми де представили свої дослідження та отримали цінні рекомендації від колег-науковців. Це дозволило обмінятися досвідом з колегами та отримати цінні відгуки для подальшого розвитку досліджень

Наукове стажування: Деякі аспіранти пройшли стажування у провідних юридичних установах Європи та США, що сприяло підвищенню їх професійного рівня та розширенню наукового кругозору.

Завідувачка кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор філософії в галузі права, доцент, Наталія ДЕРЕВЯНКО, наголосила: «Ми пишаємося нашими аспірантами, які продемонстрували не лише глибокі знання, але й високий рівень аналітичного мислення та здатність до наукової роботи за менторства наукових керівників. Їхні дослідження демонструють відданість науці та бажання робити вагомий внесок у розвиток юридичної науки ».

Вітаємо аспірантів з успішним завершенням звітного періоду та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності. Ваші досягнення є важливою частиною наукового потенціалу нашого університету