29 червня 2024

Цього тижня завершилася інноваційна програма лідерства для студентів та викладачів. Програма, що проводилася спільно з Університетом Бат Спа (Велика Британія), була реалізована в рамках грантового прєекту «Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни».

Окрім викладачів університету, до участі долучилися й студенти бакалаврату, магістратури та аспірантури таких факультетів: педагогічний, економічний, історико-філологічний, факультет кібернетики, журналістики, здоров’я, фізичної культури та спорту.

Програма включала інтенсивні воркшопи з підвищення стійкості до стресу та емоційної стійкості у важкі часи. Учасники отримали можливість не лише збагатити свій практичний арсенал, а й обмінятися досвідом з британськими експертами у галузі.

Головним акцентом програми стали практичні завдання, спрямовані на спільне розв'язання сучасних викликів лідерства. Учасники високо оцінили можливість спілкування з провідними науковцями та фахівцями галузі, які допомогли їм розширити горизонти своїх знань і підготувати конкретні сценарії вирішення проблем лідерства в академічному просторі.

Програма лідерства

Учасники програми отримали сертифікати з міжнародної програми підвищення кваліфікації та безцінний досвід від британських науковців.

За результатами програми планується продовження співпраці між університетами для подальшого обміну студентами та викладачами, а також спільного проведення наукових досліджень та проєктів.